9tH TRACK ALSACE SENIOR OPEN 2022 UPDATE 28/11/2021 18:24
WITTELSHEIM
  Thursday - Jeudi Friday - Vendredi Saturday - Samedi
  28/04/2021 29/04/2021 29/04/2021 Entries : 235
  16:30 20:00 12:30 16:30 20:00 8:30 12:30 16:30
  Name Name Name Name Name Name Name Name Country - Pays 82
1 Angie Brown Dominique De Nolf Angie Brown Pierre Prou Eric Huyghe Bruno Perez Pierre Prou Angie Brown France 46 56% Male / Homme 63 77%
2 Harald Punessen Auke Broekhuizen Dominique De Nolf Preuss Jurgen Escarguel Claude Catherine Perez Preuss Jurgen Pierre Prou Germany 10 12% Female / Femme 19 23%
3 Bruno Schmitt Cohen Solal Joel Harald Punessen Francoise Sustar Jean-Philippe Rossire Gabriele Benvenuti Dominique De Nolf Eric Huyghe United Kingdom 8 10%
4 Daniele Guigon Clerc Christiane Goron Nadia Patrice Sustar JRgen Louia-Kretz Serge Pelamourgue Francoise Sustar Harald Punessen Belgium 7 9%
5 Andre Geelen Liliane Vintens Goron Frederic Patrick Rolland Cohen Solal Joel Patrick Berthomiere Patrice Sustar Francoise Sustar Italy 3 4%
6 Jochen Diekhoff Valentin Fatu Jean-Philippe Rossire Jacqueline Faure Clerc Christiane Joel Rost Laurent Quittelier Patrice Sustar Netherlands 3 4%
7 Uschi Diekhoff Andre Philippe Bruno Schmitt Jean-Charles Faure Marmion Didier Ralf Schlingensief Laya Djouad Laurent Quittelier Japan 1 1%
8 Cohen Solal Joel   Daniele Guigon Philippe Provensal Liliane Vintens Bruno Dufeutrelle Payet Gilles Laya Djouad Romania 1 1%
9 Clerc Christiane   Mike Halliwell Mike Halliwell Valentin Fatu Marmion Didier Jean Jacques Moynot Payet Gilles Switzerland 1 1%
10 Sylvie Robert   Gabriele Benvenuti Gabriele Benvenuti Cyril Le Briand Ralph-Yves Genillard Goron Nadia Jean Jacques Moynot Norway 1 1%
11 Francois Demizieux   Frank Lindsay Frank Lindsay Shigefumi Goto Erick Kerlero De Rosbo Goron Frederic Bruno Perez Sweden 1 1%
12 Andre Philippe   Mo Singleton Mo Singleton Claribel Muis   Bruno Perez Catherine Perez
13 Giorgio Desimio   Ron Oldfeild Myriam Provensal Andre Philippe   Catherine Perez Escarguel Claude
14 Chris Ellis   Andre Geelen Ron Oldfeild Chris Ellis   Escarguel Claude Jean-Philippe Rossire
15 Frederic Berger   Patrick Lefrancois Elisa Virlogeux     Jean-Philippe Rossire Patrick Rolland
16 Lennart Olsson   Auke Broekhuizen Guy Virlogeux     Patrick Rolland Jacqueline Faure
17     Jurgen Laermans Berny Stockl     Jacqueline Faure Philippe Provensal
18     Michel Joguet Jochen Diekhoff     Jean-Charles Faure Bruno Schmitt
19     Claudine Joguet Uschi Diekhoff     Philippe Provensal Daniele Guigon
20     Jan Hodge Jurgen Laermans     Mike Halliwell Mike Halliwell
21     Keith Hodge Michel Joguet     Gabriele Benvenuti Frank Lindsay
22     JRgen Louia-Kretz Patrick Berthomiere     Frank Lindsay Mo Singleton
23     Ralf Schlingensief Joel Rost     Mo Singleton Ron Oldfeild
24     Cohen Solal Joel Jan Hodge     Myriam Provensal Andre Geelen
25     Clerc Christiane Keith Hodge     Ron Oldfeild Patrick Lefrancois
26     Cyril Le Briand JRgen Louia-Kretz     Patrick Lefrancois Serge Pelamourgue
27     Sylvie Robert Marc Franceus     Elisa Virlogeux Willy Ebel
28     Francois Demizieux Bruno Dufeutrelle     Guy Virlogeux Wolfgang Emmerich
29     Avellino Zampieri Avellino Zampieri     Willy Ebel Friedrich Hubert
30     Claribel Muis Motyl Serge     Wolfgang Emmerich Berny Stockl
31     Andre Beers Thierry Deboissy     Friedrich Hubert Jochen Diekhoff
32     Motyl Serge Annie Millet     Berny Stockl Uschi Diekhoff
33     Motyl Jocelyne Alberto Petracca     Auke Broekhuizen Jurgen Laermans
34     Andre Philippe Ingar Gabrielsen     Jurgen Laermans Patrick Berthomiere
35     Giorgio Desimio Frederic Berger     Michel Joguet Joel Rost
36     Ingar Gabrielsen Ralph-Yves Genillard     Claudine Joguet Jan Hodge
37     Chris Ellis Erick Kerlero De Rosbo     Keith Hodge Marc Franceus
38     Lennart Olsson Arevalo Victoriano     Ralf Schlingensief Ginette Belolo
39             Marc Franceus Bruno Dufeutrelle
40             Ginette Belolo Marmion Didier
41             Liliane Vintens Liliane Vintens
42             Valentin Fatu Valentin Fatu
43             Cyril Le Briand Shigefumi Goto
44             Avellino Zampieri Claribel Muis
45             Shigefumi Goto Thierry Deboissy
46             Andre Beers Annie Millet
47             Motyl Serge Alberto Petracca
48             Motyl Jocelyne Andre Philippe
49             Thierry Deboissy Ingar Gabrielsen
50             Annie Millet Frederic Berger
51             Alberto Petracca Ralph-Yves Genillard
52             Andre Philippe Erick Kerlero De Rosbo
53             Giorgio Desimio Martine Veaucourt
54             Ingar Gabrielsen  
55             Chris Ellis  
56             Lennart Olsson  
57             Martine Veaucourt  
58             Arevalo Victoriano  
59                
60                
61                
62                
63                
64                
65                
66                
67                
68                
69                
70                
71                
72