8tháTRACKáALSACEáSENIORáOPENá2019

8th TRACK ALSACE SENIOR OPEN 2019 Update 15/04/19 22:11
Squad 1 Squad 2 Squad 3 Squad 4 Squad 5 Squad 6 Squad 7 Squad 8
Name Name Name Name Name Name Name Name
1 HARALD PUNESSEN HARALD PUNESSEN MICHEL JOGUET PROVENSAL PHILIPPE PATRICK BERTHOMIERE PROVENSAL PHILIPPE ESCARGUEL CLAUDE HARALD PUNESSEN
2 PROVENSAL PHILIPPE DELARUE PATRICK CLAUDINE JOGUET ESCARGUEL CLAUDE ESCARGUEL CLAUDE ANNICK BERTHOMIERE BERNY STÍCKL PROVENSAL PHILIPPE
3 USCHI DIEKHOFF CLERC CHRISTIANE PIERRE PROU BERNY STÍCKL JOCELYNE CHRETIEN PATRICK BERTHOMIERE MOYNOT JEAN JACQUES ANNICK BERTHOMIERE
4 JOCHEN DIEKHOFF THIERRY OLRY MICHEL LIGIER ROLLAND PATRICK PATRICK CHRETIEN SUSTAR FRANăOISE MOYNOT PASCALE PATRICK BERTHOMIERE
5 MICHEL LIGIER VICTORIANO AREVALO DELARUE PATRICK USCHI DIEKHOFF BERNARD ANSELMIER SUSTAR PATRICE ROLLAND PATRICK ESCARGUEL CLAUDE
6 JOEL ROST PHILIPPE ANDRE CLERC CHRISTIANE JOCHEN DIEKHOFF PIERRE-LAURENT EXCOFFIER UWE TSCHARKE MICHEL JOGUET JOCELYNE CHRETIEN
7 DELARUE PATRICK VALLONS ROBERT BRUNO SCHMITT SUSTAR FRANăOISE MICHEL JOGUET DELARUE PATRICK CLAUDINE JOGUET PATRICK CHRETIEN
8 CLERC CHRISTIANE DANIEL SEBELLIN ANGIE BROWN SUSTAR PATRICE JACQUES PEPITA CLERC CHRISTIANE LAURENT QUITTELIER BERNARD ANSELMIER
9 BRUNO SCHMITT MAURIZIO CELLI DOMINIQUE DE NOLF CALONNEC GERARD CALONNEC GERARD SERGE ORENGO DJOUAD LAYACHI BERNY STÍCKL
10 ANGIE BROWN DANIEL FAVRE-BULLE MATS LUNDERQUIST PIERRE PROU RALPH-YVES GENILLARD MRTINA BECKEL JACQUES PEPITA MOYNOT JEAN JACQUES
11 SERGE ORENGO   JEFF TAYLOR YVES PFISTER PHILIPPE PRIVAT THIERRY OLRY UWE TSCHARKE MOYNOT PASCALE
12 MATS LUNDERQUIST   DOUGLAS SINCLAIR JOEL ROST YVES PFISTER JEAN-CHRISTIAN BOURGEAUX PIERRE PROU ROLLAND PATRICK
13 FR╔D╔RIC BERGER   J▄RGEN PREUSS THIERRY DEBOISSY THIERRY OLRY JEFF TAYLOR HEIKE ALBERS PIERRE-LAURENT EXCOFFIER
14 ANDR╔ GEELEN   LE MAREC JOCELYN ANNIE MILLET JEAN-CHRISTIAN BOURGEAUX DOUGLAS SINCLAIR KARIN LISCHKA USCHI DIEKHOFF
15 LE MAREC JOCELYN   HERMANN WIMMER SERGE ORENGO MARIE NOELLE MORAND FRANK ÍING NOEL DE LAZZER JOCHEN DIEKHOFF
16 HERMANN WIMMER   HELMUT ULBER YVAN AUGUSTIN DIDIER THOMAS LE MAREC JOCELYN JOSEPH RAMON SUSTAR FRANăOISE
17 HELMUT ULBER   DESIMIO GIORGIO FRANCOISE AUGUSTIN SOBKOWIAK ALAIN ROSSIRE JEAN-PHILIPPE MARCEL BARAT SUSTAR PATRICE
18 DESIMIO GIORGIO   ROGER PIETERS BRIGITTE FIEVET AUKE BROEKHUIZEN MARIE ANNICK BRANCOURT MICHEL LIGIER LAURENT QUITTELIER
19 ROGER PIETERS   ALFRED KLAUSMANN ALAIN DELEDDA JURGEN LAERMANS PHILIPPE LEBEAU RALPH-YVES GENILLARD DJOUAD LAYACHI
20 FREDERIC DIVOL   WERNER KIMMERLE THIERRY OLRY LILIANE VINTENS PETRI KEITURI PHILIPPE PRIVAT JACQUES PEPITA
21 ANGELE DIVOL   MANFRED KAPP DOMINIQUE DE NOLF ROSSIRE JEAN-PHILIPPE JEAN MICHEL SALVINI YVES PFISTER UWE TSCHARKE
22 FRANCOIS DEMIZIEUX   CHRISTER DANIELSSON MATS LUNDERQUIST THOMAS PEPIN LOUIS MICHELOT THIERRY DEBOISSY PIERRE PROU
23 SABINE LEUTWILER   KENT SJÍÍ FR╔D╔RIC BERGER ERIC GABRIEL ALAIN MARC MICHALI ANNIE MILLET HEIKE ALBERS
24 DIETER RAU   PETRI KEITURI ANDR╔ GEELEN PAUL LAMON MICHEL GIRY PEREZ BRUNO KARIN LISCHKA
25 REINHOLD PAITZ   GREGOR RAMSAK PATRICK LEFRANCOIS R.G. GOOYERS GABRIELE BENVENUTI PEREZ CATHERINE NOEL DE LAZZER
26 ULF LÍNNGREN   INGAR GABRIELSEN JACQUELINE FAURE MARIE ANNICK BRANCOURT LORIS MASETTI PAUL LAMON JOSEPH RAMON
27 WERNER KIMMERLE   PHILIPPE ANDRE JEAN CHARLES FAURE PHILIPPE LEBEAU KIMMO LEHTONEN YVAN AUGUSTIN MARCEL BARAT
28 MANFRED KAPP   VALLONS ROBERT LILIANE VINTENS JEAN MICHEL SALVINI TIMO M─KEL─ FRANCOISE AUGUSTIN JOEL ROST
29 PETRI KEITURI   THAMBERGER ROLAND FREDERIC DIVOL INGAR GABRIELSEN STEVEN JEEVES MRTINA BECKEL THIERRY DEBOISSY
30 PIERANDREI DENIS   ALAIN MARC MICHALI ANGELE DIVOL MICHEL GIRY BENGT-┼KE BENGTSSON BRIGITTE FIEVET ANNIE MILLET
31 TIMO M─KEL─   GABRIELE BENVENUTI ROSSIRE JEAN-PHILIPPE GABRIELE BENVENUTI CHRISTEL CARLSSON ALAIN DELEDDA DELARUE PATRICK
32 GUENTHER GRETHER   LORIS MASETTI FRANCOIS DEMIZIEUX LORIS MASETTI GABRIELA GRETHER DOMINIQUE DE NOLF CLERC CHRISTIANE
33 GABRIELA GRETHER   KIMMO LEHTONEN WERNER LAUN GUENTHER GRETHER BIGI MANICO VICTORIANO AREVALO PEREZ BRUNO
34 ALEX SCHMITT   TIMO M─KEL─ PETRA DUPLOIS J▄RGEN LOUIA-KRETZ SUE ABELA MARIE NOELLE MORAND PEREZ CATHERINE
35 DANIEL SEBELLIN   BENGT-┼KE BENGTSSON MARIANNE PELZ CHRISTOPHE VASSE CHRISTOPHE VASSE DIDIER THOMAS BRUNO SCHMITT
36 DANIEL FAVRE-BULLE   CHRISTEL CARLSSON CHRISTIAN DORVAL   DANIEL FAVRE-BULLE SOBKOWIAK ALAIN PAUL LAMON
37 MARTINA BECKEL   GABRIELA GRETHER SABINE LEUTWILER     AUKE BROEKHUIZEN ANGIE BROWN
38 LUDGER WAENKE   DANIEL SEBELLIN ALFRED KLAUSMANN     J▄RGEN PREUSS YVAN AUGUSTIN
39     J▄RGEN LOUIA-KRETZ DIETER RAU     PATRICK LEFRANCOIS FRANCOISE AUGUSTIN
40     BIGI MANICO REINHOLD PAITZ     JURGEN LAERMANS MRTINA BECKEL
41     SUE ABELA ULF LÍNNGREN     JACQUELINE FAURE BRIGITTE FIEVET
42     MARTINA BECKEL CHRISTER DANIELSSON     JEAN CHARLES FAURE ALAIN DELEDDA
43     LUDGER WAENKE KENT SJÍÍ     LILIANE VINTENS VICTORIANO AREVALO
44       PETRI KEITURI     DESIMIO GIORGIO MARIE NOELLE MORAND
45       GREGOR RAMSAK     DOMINIQUE BLAES DIDIER THOMAS
46       FR╔D╔RIC GORON     FREDERIC DIVOL SOBKOWIAK ALAIN
47       PHILIPPE ANDRE     ROSSIRE JEAN-PHILIPPE AUKE BROEKHUIZEN
48       PIEL PHILIPPE     WERNER LAUN JEFF TAYLOR
49       LOUIS MICHELOT     PETRA DUPLOIS DOUGLAS SINCLAIR
50       PIERANDREI DENIS     MARIANNE PELZ FR╔D╔RIC BERGER
51       THAMBERGER ROLAND     THOMAS PEPIN ANDR╔ GEELEN
52       ALAIN MARC MICHALI     ERIC GABRIEL J▄RGEN PREUSS
53       KIMMO LEHTONEN     CHRISTIAN DORVAL PATRICK LEFRANCOIS
54       TIMO M─KEL─     DIETER RAU JURGEN LAERMANS
55       STEVEN JEEVES     REINHOLD PAITZ JEAN CHARLES FAURE
56       BENGT-┼KE BENGTSSON     ULF LÍNNGREN FRANK ÍING
57       CHRISTEL CARLSSON     R.G. GOOYERS LE MAREC JOCELYN
58       GUENTHER GRETHER     CHRISTER DANIELSSON LILIANE VINTENS
59       GABRIELA GRETHER     KENT SJÍÍ DOMINIQUE BLAES
60       ALEX SCHMITT     FR╔D╔RIC GORON FRANCOIS DEMIZIEUX
61       J▄RGEN LOUIA-KRETZ     JEAN MICHEL SALVINI WERNER LAUN
62       MAURIZIO CELLI     INGAR GABRIELSEN PETRA DUPLOIS
63       DANIEL FAVRE-BULLE     PHILIPPE ANDRE MARIANNE PELZ
64             PIEL PHILIPPE ERIC GABRIEL
65             PIERANDREI DENIS SABINE LEUTWILER
66             MICHEL GIRY R.G. GOOYERS
67             KIMMO LEHTONEN MARIE ANNICK BRANCOURT
68             BIGI MANICO PHILIPPE LEBEAU
69             SUE ABELA INGAR GABRIELSEN
70               PIERANDREI DENIS
71               VALLONS ROBERT
72               KIMMO LEHTONEN
  WAITING LIST
  BIGI MANICO
  SUE ABELA