BRUNSWICK FRENCH SENIOR OPEN 2019

BRUNSWICK FRENCH SENIOR OPEN Update 24/01/19 19:07
  Squad 1 Squad 2 Squad 3 Squad 4 Squad 5 Squad 6 Squad 7 Squad 8 Squad 9 Squad 10
  Name Name Name Name Name Name Name Name Name Name
1     MARIA-LUISA CAROLA LILIANE VINTENS MICHAEL HALIWELL GREG JEROME CLAUDE ESCARGUEL GAEL SCELLIER GREG JEROME GAEL SCELLIER
2     LUCIANO CASAGRANDE VALENTIN FATU MO SINGLETON STEVE CARNALL YVES DELAFONTEYNE PATRICK VIRMONT STEVE CARNALL PATRICK VIRMONT
3     CLAUDE VANBESIEN YVES DELAFONTEYNE FRANK LINDSAY RALPH HUGHES AUKE BROEKHUIZEN FRAÇOISE SUSTAR RALPH HUGHES GREG JEROME
4     CHANTAL VANBESIEN PAUL LAMON STEVE COATES FRAÇOISE SUSTAR DIDIER MARMION PATRICE SUSTAR MICHAEL HALIWELL STEVE CARNALL
5     BRUNO SCHMITT LEONE LUIGI ANGIE BROWN PATRICE SUSTAR UWE TSCHARKE JOEL ROST MO SINGLETON RALPH HUGHES
6     MICHEL LIGIER BERTEN BERNARD DAVE GOODWIN ALAIN DUROT KLAUS-UWE LISCHKA ANGIE BROWN FRANK LINDSAY FRAÇOISE SUSTAR
7     ROGER FROLOFF ALAN KEDDIE RONNY OLDFIELD JOEL ROST QUITTELIER LAURENT CLAUDE ESCARGUEL STEVE COATES PATRICE SUSTAR
8     YVON LASSAL ANNA YANG ALAN JENKINS PIERRE PROU ALAN KEDDIE FREDERIC ROLLIER DAVE GOODWIN ALAIN DUROT
9     SYLVETTE LASSAL PAUL DRUYTS LES GRANT KIMBERLEY OAKLEY ANNA YANG AUKE BROEKHUIZEN PIERRE PROU MICHAEL HALIWELL
10     DEUDON MARCEL FRANCEUS MARC MICK INCE RONNY OLDFIELD GAILLARD DENIS PAUL LAMON KIMBERLEY OAKLEY MO SINGLETON
11     YVES HANTSON JEAN LUC CHOCRAUX BRUNO SCHMITT PATRICK ROLLAND DENIS GAILLARD LYNNE WALKER ROBERT VALLONS FRANK LINDSAY
12     PRANGERE VINCENT VÉRONIQUE PERNIAUX DANIELE GUIGON GEELEN ANDRÉ J.M. LEBON ROBERT BRUCE CLAUDE ESCARGUEL STEVE COATES
13     PRANGERE NADINE JÜRGEN LOUIA-KRETZ MICHEL LIGIER PÉPITA JACQUES   NADIA GORON PATRICK ROLLAND JOEL ROST
14     JEAN-LUC PILON VINCENT WUYLENS LYNNE WALKER ROGER PIETERS   FRÉDÉRIC GORON LILIANE VINTENS ANGIE BROWN
15     ROGER PIETERS GILLES LANOY ROBERT BRUCE CHRIS ELLIS   ULF LÖNNGREN VALENTIN FATU PIERRE PROU
16     PAUL DRUYTS   ULF LÖNNGREN KEITH HODGE   DIDIER MARMION RONNY OLDFIELD KIMBERLEY OAKLEY
17     ERIC HUYGHE   FRANK STANDER JAN (F) HODGE   STEVEN JEEVES PÉPITA JACQUES ROBERT VALLONS
18     JÜRGEN LOUIA-KRETZ   GUY LIPSCOMB CLAUDE VANBESIEN   THIERRY DEBOISSY ALAN JENKINS CLAUDE ESCARGUEL
19     LUCIANA BOTERDAEL   GIORGIO DESIMIO CHANTAL VANBESIEN   JURGEN LAERMANS CHRIS ELLIS PATRICK ROLLAND
20     PATRICK BOTERDAEL   ROGER FROLOFF LYNNE WALKER   GUY LIPSCOMB LES GRANT LILIANE VINTENS
21     GROMADZIK STEPHANE   LOL ELLIS ROBERT BRUCE   GIORGIO DESIMIO MICK INCE VALENTIN FATU
22     DEVILLERS MARTINE   JURGEN LAERMANS NADIA GORON   LOL ELLIS PATRICK MOCHON GEELEN ANDRÉ
23     POGY ALAIN   YVON LASSAL FRÉDÉRIC GORON   UWE TSCHARKE KEITH HODGE RONNY OLDFIELD
24     SABINE MAGAM   SYLVETTE LASSAL ULF LÖNNGREN   KLAUS-UWE LISCHKA JAN (F) HODGE FREDERIC ROLLIER
25     BERNARD CAUCHIE   HENNY VAN DER JAGT DIDIER MARMION   CORINNE POUX BRUNO SCHMITT PÉPITA JACQUES
26     HERVE BRUNEL   AD VAN DER JAGT STEVEN JEEVES   ERIC POUX DANIELE GUIGON ALAN JENKINS
27     DANIEL LIEGEOIS   QUITTELIER LAURENT THIERRY DEBOISSY   GERY VERBRUGGEN HARALD PUNESSEN CHRIS ELLIS
28     DE BANDT FREDERIQUE   JEAN-LUC PILON JURGEN LAERMANS   YVES DELAFONTEYNE AUKE BROEKHUIZEN LES GRANT
29     JEAN-JACQUES VERCOUTERE   LILIANE VINTENS GUY LIPSCOMB     NOEL DE LAZZER MICK INCE
30     LILIANE VINTENS   VALENTIN FATU       PAUL LAMON PATRICK MOCHON
31     VALENTIN FATU           MICHEL LIGIER NOEL DE LAZZER
32     MARIN JEAN MARC           FRANK STANDER HARALD PUNESSEN
                    WAITING LIST
      UWE TSCHARKE
      KLAUS-UWE LISCHKA