PARIS SENIOR OPEN 2019

Updated 14/08/19 08:45 Squad 1
14-08-2019 13:30
Squad 2
14-08-2019 17:00
Squad 3
14-08-2019 20:30
Squad 4
15-08-2019 10:00
Squad 5
15-08-2019 13:30
Squad 6
15-08-2019 17:00
Squad 7
15-08-2019 20:30
Squad 8
16-08-2019 10:00
Squad 9
16-08-2019 13:30
Squad 10
16-08-2019 17:00
Squad 11
16-08-2019 20:30
Squad 12
17-08-2019 09:00
Squad 13
17-08-2019 12:30
Squad 14
17-08-2019 16:00
1 GEORGES TOROK STÉPHANE GROMADZIK STÉPHANE GROMADZIK STÉPHANE GROMADZIK STÉPHANE GROMADZIK MICHELLE CRIADO VALLONS ROBERT MICHELLE CRIADO INGAR GABRIELSEN DOUGLAS SINCLAIR INGAR GABRIELSEN DOUGLAS SINCLAIR INGAR GABRIELSEN INGAR GABRIELSEN
2 PIERRE PROU GEORGES TOROK FREDERIC ROLLIER GEORGES TOROK VALLONS ROBERT GILBERT CRIADO SERGE ORENGO GILBERT CRIADO BRIGITTE FIEVET PATRICE SUSTAR GILLES LEMAIR PATRICE SUSTAR LAYA DJOUAD DOUGLAS SINCLAIR
3 GINETTE BELOLO GINETTE BELOLO SERGE ORENGO MICHELLE CRIADO GEORGES TOROK PIERRE PROU BRUNO PERRAULT LIONEL THOMAS ALAIN DELEDDA BRIGITTE FIEVET CLAUDE ESCARGUEL LIONEL THOMAS LAURENT QUITTELIER LAYA DJOUAD
4 LAURENCE FRANCOIS LAURENCE FRANCOIS DIDIER MARMION GILBERT CRIADO PIERRE PROU PATRICK VIRMONT DIDIER MARMION GREG JEROME FRANK STANDER ALAIN DELEDDA MICHEL JOGUET MARC GOLINVAUX BRIGITTE FIEVET PATRICE SUSTAR
5 FRÉDÉRIQUE CHARRIER FRÉDÉRIQUE CHARRIER GAËL SCELLIER LIONEL THOMAS FREDERIC ROLLIER FRANK STANDER GAËL SCELLIER STEVE CARNELL DAVE GOODWIN PATRICK ROLLAND LILIANE VINTENS ROSSIRE JEAN-PHILIPPE PATRICK ROLLAND PIERRE PROU
6 DIDIER MARMION YVES DELAFONTEYNE LINDA VAN KERCKHOVE FREDERIC ROLLIER PATRICK VIRMONT PAUL LAMON ROSSIRE JEAN-PHILIPPE ANGIE BROWN PIERRE VARIN DOMINIQUE DE NOLF VALENTIN FATU LORIS MASETTI GILLES LEMAIR LAURENT QUITTELIER
7 JOSEPH PERRUZZA JOELLE BOUR DAVE VISSENBERG LAURENCE FRANCOIS BRUNO PERRAULT LILIANE VINTENS IVAN LE BOIS BRUNO DUFEUTRELLE MO SINGLETON SERGE ORENGO JURGEN LAERMANS GABRIELE BENVENUTI FRANK STANDER FREDERIC ROLLIER
8 YVES DELAFONTEYNE MICHEL SOULAS PATRICK MOCHON FRÉDÉRIQUE CHARRIER LAURENCE FRANCOIS VALENTIN FATU PATRICK MOCHON IAN BUCKLAND MIKE HALLIWELL PIERRE VARIN JOSÉ PINHO JOSÉ PINHO DOMINIQUE DE NOLF PATRICK ROLLAND
9 SHARON LE LOUARN PATRICK DELARUE CLARIBEL MUIS YVES DELAFONTEYNE FRÉDÉRIQUE CHARRIER CHRIS ELLIS FARIDA PASCOAL-BLOM PATRICK DELARUE FRANK LINDSAY GREG JEROME THIERRY CHARRIER ALVARO CARDONA DAVE GOODWIN GILLES LEMAIR
10 PAUL LE LOUARN CHRISTIANE CLERC LUC LENERAND BRUNO DUFEUTRELLE DIDIER MARMION GIORGIO DESIMIO PASCAL MACQUAIRE22 CHRISTIANE CLERC STEVE COATES STEVE CARNELL LUC LENERAND SUREN JOHANSSEN NOEL DE LAZZER DOMINIQUE DE NOLF
11 JOELLE BOUR MICHEL LIGIER LAURENT MATIERE CHRIS ELLIS PAUL LAMON JOELLE BOUR SUREN JOHANSSEN ROSSIRE JEAN-PHILIPPE RON OLDFIELD CLAUDE ESCARGUEL ERIC HUYGHE KENNETH BURTON GREG JEROME SERGE ORENGO
12 NADIA GORON CLAUDIE LENFANT ERIC HUYGHE MICHAEL PRAY SHARON LE LOUARN MICHEL SOULAS JULIE JOHANSSEN ALVARO CARDONA LES GRANT PATRICK LEFRANCOIS LAURENT MATIERE GERY VERBRUGGEN STEVE CARNELL DAVE GOODWIN
13 FRÉDÉRIC GORON DOMINIQUE VAN DEN HOVE DANIEL FAVRE-BULLE LINDA PRAY PAUL LE LOUARN MICHAEL PRAY KENNETH BURTON IVAN LE BOIS MICK INCE MO SINGLETON PASCAL DEHORTER ROBIN NAROUZI CLAUDE ESCARGUEL NOEL DE LAZZER
14 PATRICK DELARUE PATRICK MOCHON MICHEL GERBER NADIA GORON ROGER PIETERS LINDA PRAY PHILIPPE DUPUY JULIE JOHANSSEN MICHEL JOGUET MIKE HALLIWELL ALAN KEDDIE MARTINA BECKEL PATRICK LEFRANCOIS PIERRE VARIN
15 CHRISTIANE CLERC PASCAL MACQUAIRE22 LOUIS VARON FRÉDÉRIC GORON JOELLE BOUR IAN BUCKLAND DANIEL FAVRE-BULLE KENNETH BURTON BRUNO DUFEUTRELLE FRANK LINDSAY ANNA YANG PHILIPPE DUPUY MO SINGLETON BRUNO PERRAULT
16 CLAUDIE LENFANT MANUEL PETIT DOMINIQUE BISI PATRICK DELARUE ALAIN SOBKOWIAK BRUNO SCHMITT ZDENĚK HAVLÍČEK JACK NAVARRO ALAN JENKINS STEVE COATES LIPEROTI MARCELLO KIMBERLEY OAKLEY FRANK LINDSAY GREG JEROME
17 DOMINIQUE VAN DEN HOVE MARTIAL PETIT GÉRARD NAZZANI CHRISTIANE CLERC DIDIER THOMAS DANIELE GUIGON VERONIQUE PERNIAUX ROBIN NAROUZI SHARON LE LOUARN RON OLDFIELD MORRA ALESSANDRA XAVIER TARIBÓ STEVE COATES STEVE CARNELL
18 ALAIN MARC MICHALI ALAIN MARC MICHALI ALAIN LEQUEUX PATRICK ONTENIENTE AUKE BROEKHUIZEN PATRICK DELARUE VINCENT WUYLENS STÉPHANE ADAM PAUL LE LOUARN LES GRANT NATHALIE BOITEUX ENRIQUE URETA MACHUCA MICHEL JOGUET CLAUDE ESCARGUEL
19 GERARD CALONNEC GERARD CALONNEC NATHALIE BOITEUX PATRICK BERTHOMIERE HERMANN WIMMER CHRISTIANE CLERC MICHEL PERNIAUX XAVIER TARIBÓ GIORGIO DESIMIO MICK INCE   CATHERINE ROUX LILIANE VINTENS PATRICK LEFRANCOIS
20 DIDIER FOUQUET DANIEL FAVRE-BULLE PHILIPPE SIONVILLE ANNICK BERTHOMIERE HELMUT ULBER PATRICK ONTENIENTE PASCAL DEHORTER ENRIQUE URETA MACHUCA ROGER PIETERS ANGIE BROWN   ALAIN MARRE VALENTIN FATU MIKE HALLIWELL
21 GABRIEL BEICHOU MICHEL GERBER JEAN-PAUL MOREAU MANUEL PETIT ALVARO CARDONA ALAIN SOBKOWIAK GÉRARD NAZZANI ALAIN MARRE BRUNO SCHMITT ALAN JENKINS   VERONIQUE PERNIAUX CHRIS ELLIS RON OLDFIELD
22 JEAN-LOUIS MERCALLI NAZIR ERIC DARAMSY   MARTIAL PETIT MICHEL LIGIER DIDIER THOMAS FRANCOIS DEMIZIEUX ALAIN MARC MICHALI DANIELE GUIGON CHRIS ELLIS   VINCENT WUYLENS LYNNE WALKER LES GRANT
23 CHRISTIAN FRANCOIS ZDENĚK HAVLÍČEK   VINCENT PRANGÈRE LINDA VAN KERCKHOVE IVAN LE BOIS JEAN-PAUL MOREAU ALAN KEDDIE GILBERT HOUCHARD LYNNE WALKER   MICHEL PERNIAUX ROBERT BRUCE MICK INCE
24 ERIC DINGREVILLE ALAIN MARRE   JACK NAVARRO DAVE VISSENBERG PATRICK BERTHOMIERE MANUEL PITEIRA ANNA YANG LORIS MASETTI ROBERT BRUCE   ALAN KEDDIE GIORGIO DESIMIO ANGIE BROWN
25 MONIQUE WEISEMBURGER GABRIEL BEICHOU   MARTINA BECKEL BELOLO GINETTE ANNICK BERTHOMIERE   LIPEROTI MARCELLO GABRIELE BENVENUTI GUY LIPSCOMB   ANNA YANG GUY LIPSCOMB PAUL LAMON
26 NADINE ROBERT LOUIS VARON   LUC LENERAND FATIMA SANCHO FATIMA SANCHO   MORRA ALESSANDRA ANDRÉ GEELEN GILBERT HOUCHARD   LIPEROTI MARCELLO MICHAEL PRAY LILIANE VINTENS
27 ISMAËL BOULFELFEL DOMINIQUE BISI   ERIC HUYGHE FARIDA PASCOAL-BLOM PATRICK MOCHON   FRANCOIS DEMIZIEUX JAN HODGE ROSSIRE JEAN-PHILIPPE   MORRA ALESSANDRA LINDA PRAY VALENTIN FATU
28 PHILIPPE SIONVILLE JACQUES BRUNET   LAURENT MATIERE SUREN JOHANSSEN MANUEL PETIT   STEVEN JEEVES KEITH HODGE ANDRÉ GEELEN   STEVEN JEEVES MARC GOLINVAUX ALAN JENKINS
29 FRANCOIS DEMIZIEUX JEAN-LOUIS MERCALLI   SYLVIE ROBERT JULIE JOHANSSEN MARTIAL PETIT     HERMANN WIMMER AUKE BROEKHUIZEN     LORIS MASETTI LYNNE WALKER
30 JEAN-LUC PILON PASCAL DEHORTER   PHU SI VO DUPUY CLARIBEL MUIS VINCENT PRANGÈRE     HELMUT ULBER JURGEN LAERMANS     GABRIELE BENVENUTI ROBERT BRUCE
31 ARTHUR DÄHN CHRISTIAN FRANCOIS   DIDIER FOUQUET KENNETH BURTON GERY VERBRUGGEN     MICHEL LIGIER JAN HODGE     ANDRÉ GEELEN GUY LIPSCOMB
32   ERIC DINGREVILLE   NAZIR ERIC DARAMSY ALAIN MARC MICHALI MARTINA BECKEL     IVAN LE BOIS KEITH HODGE     ALAIN SOBKOWIAK GAËL SCELLIER
33   MONIQUE WEISEMBURGER   GABRIEL BEICHOU PHILIPPE DUPUY STÉPHANE ADAM     PATRICK BERTHOMIERE ALVARO CARDONA     DIDIER THOMAS IAN BUCKLAND
34   NADINE ROBERT   JACQUES BRUNET PHU SI VO DUPUY SYLVIE ROBERT     ANNICK BERTHOMIERE IVAN LE BOIS     AUKE BROEKHUIZEN BRUNO SCHMITT
35   ISMAËL BOULFELFEL   CHRISTOPHE HOURNON DANIEL FAVRE-BULLE CHRISTOPHE HOURNON     LINDA VAN KERCKHOVE THIERRY CHARRIER     JURGEN LAERMANS DANIELE GUIGON
36   ARTHUR DÄHN   ALAIN LEQUEUX MICHEL GERBER       DAVE VISSENBERG XAVIER TARIBÓ     KIM OAKLEY PATRICK DELARUE
37       PHILIPPE SIONVILLE         GERY VERBRUGGEN CATHERINE ROUX     JAN HODGE CHRISTIANE CLERC
38       JEAN-LUC PILON         CHRISTOPHE HOURNON       KEITH HODGE MARC GOLINVAUX
39       MANUEL PITEIRA         LIPEROTI MARCELLO       JOSÉ PINHO MICHEL LIGIER
40                 MORRA ALESSANDRA       HERMANN WIMMER KIMBERLEY OAKLEY
  waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list waiting list
41                         HELMUT ULBER  
42                            
43                            
44                            
45