ISBT BOEBLINGEN 2017

ISBT - 6th Senior Open Dream-Bowl Boeblingen 2017 Update: 08/07/17 - 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 SA 08.07.2017 10H00 2 SA 08.07.2017 13H30 3 SU 09.07.2017 10H00 4 SU 09.07.2017 13H30 5 WE 12.07.2017 15H00 6 WE 12.07.2017 18H30 7 TH 13.07.2017 15H00 8 TH 13.07.2017 18H30 9 FR 14.07.2017 13H00 10 FR 14.07.2017 16H30 11 SA 15.07.2017 8H30 12 SA 15.07.2017 12H00 13 SA 15.07.2017 15H30
1 Berny Stöckl Berny Stöckl Thorsten Brunke Rory Smith Frank Börner Blaser Marcel Günther Grether Angie Brown Roger Pieters Angie Brown Jeff Taylor Angie Brown Berny Stöckl
2 Peter Betz Thorsten Brunke Rory Smith Jim Einhorn Uli Battes Frank Börner Gabriele Grether Dominique De Nolf Dominique De Nolf Alan Keddie Doug Sinclair Berny Stöckl Alan Keddie
3 Hans Gerold Peter Betz Karin Lischka Karin Lischka Klaus Gesell Norbert Lutzei Sabine Leutwiler Günther Grether Gabriele Grether Greg Jerome Gabriele Benvenuti Alan Keddie Greg Jerome
4 Yves Delafonteyne Blaser Marcel Kaus-Uwe Lischka Kaus-Uwe Lischka Horst Albert Harald Horejs Michel Ligier Ingar Gabrielsen Günther Grether Steven Jeeves Greg Jerome Carlo Greulich
5 Günther Hofmann Hans Gerold Kurt Bauer Marett Schiller Beate Albert Martina Beckel Blaser Marcel Jean-Philippe Rossire Kimberley Oakley Gianni Marchiori Carlo Greulich Uwe Tscharke
6 Vera Stepper Walter Fetscher Thomas Gürz Dieter Rau Walter Wais Frank Öing Jeff Taylor Ingar Gabrielsen Harald Horejs Uwe Tscharke Günther Grether
7 Ulrich Zeitler Auke Broekhuizen Wolfgang Gürz Petra Börding Apers Francois Doug Sinclair Pierre Prou Paul Cosgrove Dominique De Nolf Kimberley Oakley
8 Bruno Schmitt Wolfgang Gutzmer Auke Broekhuizen Peter Börding Heinrich Dostal Ekkehard Oette Jean-Philippe Rossire Heinrich Dostal Kimberley Oakley Ingar Gabrielsen
9 Marianne Pelz Yves Delafonteyne Harry Laub Thomas Schwermer Sabine Leutwiler Hajo Ottenbacher Gregor Ramsak Ingar Gabrielsen Pierre Prou
10 Werner Laun Petra Börding Angela Laub Martina Jakobi Frank Öing Michel Ligier Pierre Prou Jean-Philippe Rossire
11 Dieter Rau Peter Börding Angelika Slama Gabriele Benvenuti Blaser Marcel Jean-Philippe Rossire Jeff Taylor
12 Petra Börding Harry Laub Anastasios Chalkidis Steven Jeeves Frank Öing Hajo Ottenbacher Doug Sinclair
13 Peter Börding Angela Laub Alexander Moore Gianni Marchiori André Geelen Ekkehard Oette Michel Ligier
14 Harry Laub Robert Vallons Joe Perryman Giorgio Desimio Gabriele Benvenuti Sabine Leutwiler André Geelen
15 Angela Laub Bruno Schmitt Dario Ancarani Daniele Guigon Steven Jeeves Gabriele Benvenuti Steve Carnall
16 Angelika Slama Guigon Daniele Wolfgang Gruber Bruno Schmitt Steve Carnall Hans Gerold Jim Einhorn
17 Anastasios Chalkidis Stefan Kehrle Heinrich Dostal Bernhard May Steve Carnall Gianni Marchiori
18 Günther Hofmann Martina Jakobi Martina Beckel Gianni Marchiori Bogdan Gula Giorgio Desimio
19 Horst Albert Peter Panas Thomas Schwermer Apers Francois Manfred Rupertinger Bogdan Gula
20 Hermann Wimmer Ulf Lönngren Giorgio Desimio Denis Pierandrei Denis Pierandrei
21 Helmut Ulber Dario Ancarani Manfred Rupertinger Paul Cosgrove Klaus Reitze
22 Reinhold Paitz Harald Punessen Daniele Guigon Jochen Mueller
23 Wolfgang Gruber Denis Pierandrei Bruno Schmitt Daniele Guigon
24 Stefan Kehrle Paul Cosgrove Heinz Spot Bruno Schmitt
25 Edgar Hufnagel Edgar Hufnagel Ralph Hughes
26 Ralph Hughes Ralph Hughes Edwin Bain
27 Edwin Bain Edwin Bain Marianne Pelz
28 Anita Bain Anita Bain Werner Laun
29 Jochen Diekhoff Valentin Fatu Jochen Diekhoff
30 Uschi Diekhoff Liliane Vintens Uschi Diekhoff
31 Gisela Insinger Ulf Lönngren Gisela Insinger
32 Valentin Fatu Bianca Völkl-Brandt Valentin Fatu
33 Liliane Vintens Peter Knopp Liliane Vintens
34 Beate Albert
35 Bianca Völkl-Brandt
36 Peter Knopp
37 Gregor Ramsak
38
39
40
WAITING LIST WAITING LIST